Stwórz harmonijne wnętrze

Biel ma bardzo wiele odcieni. Możemy się o tym przekonać, urządzając łazienkę. Biała umywalka może się znacząco różnić odcieniem od białej wanny. A to nie wygląda dobrze. Dlatego warto wyposażać łazienkę w sprzęt z jednej serii.

Kolekcja Derby dla wymagających

Połączenie sprawdzonych rozwiązań z aktualnymi trendami to cechy charakterystyczne linii Derby. Te produkty pozwolą nam zaaranżować spójną stylistycznie łazienkę, w której nie brakuje niczego, co jest w tym miejscu niezbędne. Derby to produkty, które docenią klienci, dla których design ma duże znaczenie. Z ich wykorzystaniem urządzimy łazienkę, która zagwarantuje nam najwyższy komfort i wygodę. Kolekcja Derby składa się z ponad czterystu produktów, co pozwala na wiele różnych możliwości podczas aranżowania łazienki. Każdy z elementów został zaprojektowany przez ten sam zespół kreatywny, więc kolekcja jest jednolita i przemyślana w najdrobniejszych szczegółach. W skład kolekcji wchodzi nie tylko armatura, ale także meble łazienkowe, a także praktyczne dodatki, jak uchwyty czy wieszaki.

Kompakt wc bezkołnierzowy – produkt z przyszłością

Produkty z tej kolekcji wyróżniają się elegancją i designem, który docenią nawet najbardziej wymagający klienci. Wanny czy brodziki prysznicowe z tej linii wykonane są z lekkiego i trwałego akrylu. Jego zaletą jest także nienaganna prezentacja i wysoka jakość. Akryl można niemal dowolnie kształtować, dlatego produkty z niego wykonane dostępne są w wielu oryginalnych wzorach. Akcesoria Derby to najlepszy sposób na urządzenie prostej, nowoczesnej łazienki. Nawet te najmniejsze charakteryzują się solidnym wykonaniem i wysoką jakością. Biała umywalka czy kompakt wc bezkołnierzowy dostępne są w wielu kolorach i modelach. Są dzięki temu odpowiednie zarówno do małych blokowych łazienek, jak i dużych pokoi kąpielowych. Baterie łazienkowe Derby są tak zaprojektowane, aby z pozostałymi elementami wyposażenia tworzyły harmonijną całość. W łazienkach urządzonych z wykorzystaniem produktów z tej linii, poczujesz się jak ryba w wodzie. Derby to produkty dla tych, którzy nie chcą się zadowolić przeciętnością.