Wybierz brodzik na długie lata

Prysznic to propozycja dla osób ceniących sobie wygodę i praktyczne rozwiązania. Na jego funkcjonalność ma wpływ nie tylko wielkość kabiny, ale także rodzaj brodzika i jego rozmiar oraz kształt.

Komfortowe brodziki 110×90 do każdej łazienki

Brodziki prostokątne i kwadratowe zapewniają duży komfort podczas kąpieli, a jednocześnie zajmują mniej miejsca niż wanna. Jeżeli nie zależy nam na rozkoszowaniu się długą kąpielą, to prysznic jest doskonałym wyborem. Zmieści się nawet w najmniejszej łazience, a korzystając z niego zużywamy zdecydowanie mniej wody niż podczas kąpieli w wannie. W niewielkiej łazience dobrym rozwiązaniem będzie także brodzik półokrągły, który idealnie wpasuje się w kąt pomieszczenia. Jeżeli nie chcemy, aby prysznic zajmował dużo miejsca, to brodzik 110×90 jest idealnym wyborem. Dzięki temu rozwiązaniu zyskamy więcej miejsca na inne niezbędne w łazience sprzęty. Brodzik nie musi być dużych rozmiarów, aby zapewnić nam pełen komfort podczas porannej czy wieczornej kąpieli. Duże znaczenie ma za to materiał, z jakiego został wykonany.

Wybierz kran prysznicowy i brodzik wysokiej jakości

Wyposażenie łazienki kupujemy zwykle z myślą o tym, że jest to inwestycja na długie lata. Dlatego warto zdecydować się na produkty wysokiej jakości. Usterki sprzętu łazienkowego mogą być przyczyną przykrych konsekwencji, jak na przykład przeciekający kran prysznicowy. Nowoczesne brodziki do kabiny prysznicowej produkowane są z lekkich, ale jednocześnie bardzo wytrzymałych i łatwych w pielęgnacji materiałów. W łazience bardzo ważne jest także bezpieczeństwo – brodziki z zaokrąglonymi brzegami to jego gwarancja. Ich wysokość też może być różna. Niski brodzik spełni swoją rolę w łazience osoby niepełnosprawnej lub seniora, bo pozwala łatwo wejść do kabiny i z niej wyjść. Wysoki też ma swoje zalety. Może nam w pewnych sytuacjach zastępować wannę – gdy na przykład chcemy wykąpać małe dziecko. Możliwość napełnienia wodą to również bardzo praktyczna cecha brodzika wysokiego.