Półki na ręczniki w nowoczesnej odsłonie

Pewne rzeczy warto mieć zawsze pod ręką. W salonie może to być pilot do telewizora, w sypialni książka, a w łazience ręcznik. Nie tylko ten, z którego właśnie korzystamy, ale też czyste, czekające na swoją kolej.

Półka na pachnące ręczniki

W dużej łazience możemy na przechowywanie ręczników i innych przydatnych rzeczy przeznaczyć stojącą szafkę, jeżeli jednak nie ma na to miejsca, musimy sięgnąć po alternatywne rozwiązanie. Meble przeznaczone do powieszenia na ścianie to dobry pomysł wszędzie tam, gdzie nie ma wystarczająco dużo miejsca na stojące. Wisząca półka na ręczniki wykonana z metalowych szczebelków, to produkt idealny do łazienki. Ułożone na niej ręczniki „oddychają” i pozostają świeże i pachnące. Półkę tę możemy wykorzystać także w inny sposób, na przykład ustawiając na niej pojemniki z różnymi przydatnymi drobiazgami. W łazience miejsc do przechowywania nigdy nie jest za mało. Na niewielkiej przestrzeni musimy bowiem zmieścić sporo różnej wielkości i kształtu rzeczy, których używamy na co dzień.

Krany do łazienek – nowoczesne i stylowe

Wisząca półka w kolorze chrom najlepiej będzie się prezentowała, jeżeli w tej samej stylistyce będą wszystkie krany do łazienek. To produkt idealny do mieszkań urządzonych nowocześnie i z prostotą, w których najważniejsza jest funkcjonalność. Jeżeli zdecydujemy się na ten sposób przechowywania ręczników, to zadbajmy o to, aby były one atrakcyjnie wizualne, o ciekawej kolorystyce. W łazience urządzonej monochromatycznie kolorowe dodatki, wpływają pozytywnie na to, jak wnętrze się prezentuje. Na przykład w szarej łazience półka z czerwonymi ręcznikami może być głównym elementem dekoracyjnym, który kontrastuje kolorystycznie z resztą wystroju. Ważny jest także sposób, w jaki ręczniki są złożone – jeżeli zamierzamy je zwinąć w rulon, to niech każdy z nich będzie równy i tej samej wielkości. To prosty sposób na estetyczne wnętrze.